Pri kruháči má Vrakuňa predvolebný reklamný holubník

Reklamný holubník pred voľbami

Voľný sú už o pár týždňov a nie iba vo Vrakuni, ale v celej Bratislave vidieť holubník, neporiadok a nové reklamné plochy. Množstvo politikov sa pritom stretáva so sťažnosťami ľudí, že reklamných plôch je čoraz viac. Práve oni sú však v tomto čase vytvárateľmi ďalších a ďalších, keďže je po nich dopyt. Vrakuňa má hneď pri jednom mieste dve celkom nové plochy a každá je zvláštna niečím iným.

Reklamný holubník pred voľbami

Most s plachtami
Na moste nad Malým Dunajom sa objavili nevkusné plachty, ktoré najprv vyzneli, akoby sa niekto niekomu vyhrážal a vyzýval ho k uprataniu Vrakune. Nakoniec to však vyzerá, že kampaň vychádza priamo od kandidáta a sám seba vyzýva na „upratanie Vrakune“. Problémy, ktoré vo svojom programe spomína už Martin Kuruc sa objavili teda aj v ďalšom programe. Poriadok chceme naozaj všetci. Len kiež by tento kandidát nevykradol moju osobnú prácu, ktorú som za posledné roky z lásky k tomuto miestu robil ja sám…. viz. článok o zaujímavom požičaní.

Nový reklamný stojan priamo pri kruháči
Nie, to nie je reklama na Súdnu Sieň, len tvár z tejto televíznej šou. Myslím si, že kandidát na svojej televíznej popularite môže výrazne staviať možný úspech vo voľbách. Ľuďom totiž bude stačiť už len známa tvár. Pri smutne známom večne upchatom kruháči sa zo strany od kostola nachádza neprehliadnuteľný pútač televíznej osobnosti. Od politikov sám očakávam, že sa budú snažiť o čo najvýraznejšie znižovanie reklamy. Tu však počítame s novými reklamnými stavbami s počtom +1 a rovno vysoká nová na zelenej tráve.