Šialenec v MHD neustále nadáva, kričí a metá rukami

Aj keby sme tu radi písali o zaujímavostiach a veciach, čo sa týkajú Vrakune a chceli by sme písať aj o pekných veciach, akosi stále do očí skôr udierajú negatívne stránky a negatívni obyvatelia. Jeden z takých je zrejme aj psychicky narušený muž tmavšej pleti, ktorý často cestuje MHD vo Vrakuni a svojim správaním a vulgárnym vyjadrovaním ohrozuje cestujúcich. Rozhadzuje rukami, z troch sledovaní vždy stál vo dverách a sám sa zhováral so sebou, tvrdo nadával a silno metal jednou rukou nad sebou. Z muža sa niesol neuveriteľne silný zápach hnoja a ďalších neidentifikovateľných zdrojov pachov. Jedna pani ho označila za jeden z dôvodov, prečo nerada cestuje v MHD a v smutnom večernom spoji 87, kedy najmä po pentagón cestujú aj oveľa strašnejšie a hlučnejšie bytosti.
Avšak predsa len sa nám podarilo nájsť zábery, ktoré sa náramne podobajú na spomínaného muža, z iného miesta. Na tomto videu šialenec dokonca napadol ženu čakajúcu na zastávke. Ak by sme spojili desiatky drobností, ktoré zachytili niektorí ľudia, už bežný človek by za ne šiel sedieť, alebo by mal problém. Je celkom možné, že napriek množstvu nadávok, napadnutí a ohrozovaní má skrátka tento muž imunitu. Nevieme, nesúďme. Isté ale je, že niečo takéto nepatrí do MHD, keďže MHD nie je vybavená plynovými maskami a oddeleným priestorom deliacim cestujúcich od švihajúcej ruky…

Kontaktovali sme autorku videa nižšie, ktorá ho aj pre nás upravila a starú verziu nahradila novou na novom mieste. Ak sa opäť niečo podarí nakrútiť, napríklad už aj na pozitívnu tému, budeme vás o tom informovať. Vítané sú aj vaše videá z Vrakune a zo života Vrakunčanov.