Polyfunkčný objekt na Poľnohospodárskej ulici pred dokončením.

Polyfunkčný objekt na Poľnohospodárskej ulici, ktorý možno viac ako 20 rokov stál bez zmeny ako pustá kostra, od ktorej všetci dlho dávali ruky preč v strede mestskej časti, sa dal pred časom do pohybu. Z prestavby bolo často počuť pracujúcich a nadávajúcich maďarských robotníkov a aj bolo badať, že práce neustále napredujú. Prestavba sa stihla zaujímavo rýchlo. V súčasnosti je teda jasné, na čo bude budova slúžiť. Budujú sa v nich bytové jednotky a spodná časť bude slúžiť pre obchody a kancelárie. V blízkosti je nákupná zóna, lekáreň aj zdravotní špecialisti. Povedať viac o budove a nerobiť jej reklamu je asi nemožné, zmierme sa s tým a povieme si niečo viac. Začala sa totiž realitná propagácia tohto miesta a samozrejme aj predaj priestorov.

Polyfunkčný dom Vrakuňa sa nachádza v tesnej blízkosti pešej zóny bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Svojim charakterom a výbornou kombináciou bývania, služieb a nákupov poskytuje svojim obyvateľom maximálne komfortné bývanie a zároveň prispieva k zatraktívneniu celej lokality.

Jedinečným doplnením polyfunkčného domu je umiestnenie multifunkčnej sály, ktorá je vo vlastníctve mestskej časti Bratislava – Vrakuňa a ktorá bude využívaná na organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí.

Polyfunkčný dom ponúka 31 bytov, 1-2-3-izbových bytov. Objekt má 5 poschodí + suterén s 20-timi parkovacími boxmi, 2x výťah, vonkajšie parkovacie plochy. Prvé poschodie tvorí obchodná galéria, na druhom poschodí je centrálne situovaná kongresová sála a kancelárie Mestského úradu, na treťom, štvrtom a piatom poschodí sú bytové jednotky.
V ponuke sú:

* 1-izbové – 6 bytových jednotiek, cena bytu od 58 000,- € do 75 000,- €
* 2-izbové – 22 bytových jednotiek, cena bytu od 81 000,- € do 110 000,- €
* 3-izbové – 3 bytové jednotky, cena bytu od 92 000,- € do 130 000,- €

Vrakuňa Poľnohospodárska ulica

Možnosť dokúpenia parkovacieho boxu v suteréne v cene 8000 Eur vrátane DPH. viac informácií na realitnom serveri.