Mliečny automat vo Vrakuni je na smiech

Navštívili sme včera mliečny automat vo Vrakuni. Na prvý pohľad sme vôbec netušili, že je to automat, ale skôr sme mali dojem, že ide o nejaký vtip pred prvým aprílom. Nie, je to realita. Mliečny automat je vybudovaný vo výklenku na boku panelového domu pred miestom známym ako Zóna. Kým z diaľky je čitateľný tlačený nápis MLIEČNY AUTOMAT, to všetko ostatné už je prejavom veľmi slabého marketingového a profesionálneho zmýšľania. Na stene je napísané fixkou niekoľko údajov, telefónne číslo a ostatné údaje o tom. Tých pár eur za reklamné tabule a slušnejšie napísané informácie by predajcu nezabilo. Nápisy ako „surové mlieko“ telefónne číslo a pri zemi nápis o zákaze „srania psíčkarov“ vyznievajú naozaj maximálne amatérsky. Celkový výzor tohto automatu potom odrádza klienta si mlieko zakúpiť. Hoci by možno kúpil rád.

Vyjadrovanie a stav automatu je ale odrádzajúci.

2 komentáre

  1. Automat je v panelaku oproti REME 5 metrov od budy zelovocu na trhovisku. V panelaku na druhej strane trhoviska je masiarstvo, posta a restauracia ZONA. Dnes som tam rano isiel, ale automat bol asi v noci vandalmi zniceny. Skoda. Odisiel som naprazdno a mal som priam abstak na dobre mlieko

  2. Prosim Vas, kde mam hladat ten automat? Byvam na Dolnych Honoch, no neviem, kde je „Zona“. A pomohli by informacie, kto ten mliekomat zasobuje a kolko stoji liter mlieka. Dakujem.

Komentáre sú uzavreté.