Vo Vrakuni pri Dunaji nechcená budova nechcená stojí

Vo Vrakuni sa už o prenájom pokúšajú viac než rok majitelia vysokej rekonštruovanej, respektíve novovybudovanej budovy. Tá pred nejakým časom slúžila ako predajňa, ale možno vzhľadom aj pre jej nie príliš dobrú dostupnosť pre väčší počet áut sa jej priveľmi nedarilo. Budova aj s obytným domom v tesnej blízkosti cesty len z jej druhej strany, pritom pôsobia ako päsť na oko. Na brehu Malého Dunaja v týchto miestach totiž nie je žiadna vysoká budova, skôr nízke domy, prevádzky a najvyššie sú tieto dve budovy.

Spomínaná budova v blízkosti preklínaného kruhového objazdu na Hradskej je na prenájom, ale stále sa s ňou nič nedeje. Význam budovy upadá, nevyužívané priestory pomaly ochabnú. Čo je problémom? Vysoké nároky prenajímateľa, alebo poloha? Vzhľadom k tomu, že sa vo Vrakuni realitný trh neustále pohybuje a byty idú na dračku, obchodné priestory a konkrétne tieto zívajú už priveľmi dlho prázdnotou.
Lepšie ako nechať chátrať, by podľa nás bolo ponúknuť lákavú cenu zaujímavej prevádzke, ktorá by mohla oživiť túto časť Vrakune po obchodnej stránke.

Hradská ulica, prenájom obchodných priestorov
Hradská ulica, prenájom obchodných priestorov