Odstávka tepla vo Vrakuni naozaj zle načasovaná

Odstávka tepla z dôvodu prechádzania na nový druh kúrenia včera prebiehala až do dnešných hodín skorých ranných. Po pravde bolo to dosť tvrdé od dodávateľov tepla nehovoriac o tom, že ešte na druhý deň ráno sa nedalo vrátiť všetko do normálu v každom byte. Spať vo vlastněn posteli v divoch sestrách nie je príjemné.

Aj keď si niektorí nájomníci našli oznam v znení: Dňa 15.12.2010 v čase od 6:00 hod. do 24:00 hod. prerušená dodávka tepla na ÚK a TÚV na vykurovacom okruhu K 122 Železničná v objektoch, nič to nemenilo na tom, že mrznúcim ľuďom nebolo všetko jedno. Blbosť zodpovedných, že vôbec v takto mrazivý mesiac a v tento čas spravili niečo také. Domácnosti doslova mrzli, akváriá s rybičkami bez ohrievačov mali kritický problém, izbové kvetiny taktiež, pokiaľ ste pestovateľom niektorých citlivých orchideí a podobne. Rovnako tak malé deti, toto všetko je nemysliteľné, aby v tvrdej zime zostalo bez tepla.
Problém sa týkal obyvateľov ulíc Rajecká, Kríková, Jedľová, Čiernovodská, Šíravská alebo Poľnohospodárska. Jednoznačne veľmi zlé načasovanie.